Daniel Adams
  قوانین و مقررات فروش   درباره ما   تماس با ما
  دریافت اپ موبایل

قوانین و مقررات

مشتری مداری در راس ارزش های سازمانی پرتو سازان قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری پرتوسازان بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند٬ جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه ی ما باشد. در راستای سیاست های مشتری محور پر توسازن و به منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه قوانینی برای فروش در سایت پرتو سازان و جود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان وجلب اعتماد آن ها و از همه مهم تر ساخت و ایجاد تجربه ای عالی در خرید از ما می شود. در این مقاله در ذیل همه آنچه باید در مورد قوانین فروش در پرتوسازان بدانید به تفضیل ذکر شده و در صورت نیاز به روز رسانی خواهد شد .

  • 1- قیمت مصرف کننده
  • 2- فروش کالای غیر اصل
  • 3- فروش کالای قاچاق و ممنوعه
  • 4- ارسال به موقع سفارش مشتریان
  • 5- ارسال به موقع فاکتور خرید به مشتری

شرح: قیمت مصرف کننده همان قیمت مصوب کالاست که روی کالا درج شده است و کالا هایی که قیمت مصرف کننده روی آن ها درج نشده اما دارای قیمت مصوب هستند با قیمت های رسمی و مصوب سراسر کشور به فروش می رسد.

اما من باید به شما توضیح دهید که چگونه همه این ایده اشتباه از محکوم لذت و ستایش درد، متولد شد حساب کامل از سیستم، و به تفصیل شرح تعالیم واقعی از کاشف بزرگ از حقیقت و در کارشناسی ارشد ساز از شادی انسانی گشوده خواهد شد. برای هیچ کس را رد، دوست نداشتن، یا اجتناب لذت خود است، زیرا آن لذت بخش است، اما به دلیل آنها نمی دانند که چگونه به دنبال لذت عقلانی روبرو می شوند که عواقب غم از کسانی که هستند.

Lorem Ipsum در اندوه نشسته آمت، بسیار آسان است. تخمگذار از این. اما هر چه که می تواند ضعف blandishments از آواز علم، مورد انتقاد قرار با تجربه هستند، کار سخت را توضیح دهد، و او به ما فرار به توسط یک کاشف شدید از هیچ لذتی، هیچ کس کور شود.

شرح: فروش کالاهای غیر اصل در پرتوسازان اکیدا ممنوع است. اگر محصولی از نظر جعبه٬ بسته بندی ٬جنس٬ کیفیت با کالای غیر اصلی که توسط مراکز مورد تایید که کالاهای اصل را به فروش می رسانند مغایرت داشته باشد کالا به عنوان غیر اصل شناخته می شود.

شرح: فروش کالاهای قاچاق و ممنوعه در پرتوسازان اکیدا ممنوع است.

شرح:پرتوسازان موظف است کالاهای سفارش شده را به موقع و راس زمان مقرر (طی هماهنگی با مشتری)به دست مشتریان برساند.

شرح: در صورت در خواست مشتری جهت ارسال فاکتور خرید در اسرع وقت فاکتور خرید برای خریدار ارسال می گردد.

نمایش محصولات